Bo Polska jest piękna!

12:41

Już chyba tradycyją się stało, że w sierpniu odwiedzam Polskę i rodzinne strony.
Tym razem chcę Wam przedstawić relację z pobytu w moich ukochanych Karkonoszach. Kocham ten region, widoki i znane mi dobrze miejsca wywołują za każdym razem pozytywne emocje i zapierają mi dech w piersiach co sprawia, że ciągle chcę tam wracać.
Polska jest piękna i mamy wiele cudownych miejsc do zwiedzania i właśnie jednym z nich, które zawsze, wszędzie i wszystkim będę polecać są KARKONOSZE! Miejsce pełne historii, rozległych szlaków górskich, z których roztaczają się cudowne widoki na naszą polską naturę oraz dolina zamków i pałaców, które z pewnością warto zobaczyć i poznać ich nieraz tajemniczą historię.
Poniżej fotorelacja z wycieczki na Zamek Chojnik, który znajduję się nieopodal Jeleniej Góry‑Sobieszowa, na szczycie góry Chojnik w Karkonoszach na wysokości 627 metrów n.p.m. Można dojść do niego dwoma szlakami, czarnym lub czerwonym co zajmuje ok 30-40minut. Gdy już dojdziemy na miejsce z zamku roztacza się piekny widok na  całe Karkonosze oraz kotline jeleniogórską.
Każdym kto wybiera się w tamte strony polecam odwiedzić Zamek, idealne miejsce na wypad nawet weekendowy, a tym czasem zostawiam Was ze zdjęciami (tym razem nie wszystkie są mojego autorstwa).

Miłego weekendu Kochani!

You Might Also Like

2 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe