Recenzja podkładu Lancóme - Teint Miracle

15:01

  

 
 Tak jak obiecałam dzisiaj przyszedł czas na recenzje podkładu Lancôme - Teint Miracle. 
    Kilka słów od producenta (lancome.pl)
Podkład dla efektu perfekcyjnej cery, kreator naturalnego światła SPF 15.

Sekret białego światła: Lancôme tworzy najpiękniejszy blask, posiadający zdolność podkreślania niepowtarzalnej urody każdej cery. W nowej wersji podkładu Teint Miracle zostały wykorzystane pigmenty perłowe, które sprawiają , że skóra emanuje cudownym, promiennym blaskiem.
 
Korzyści:
Podkreślenie niepowtarzalnej urody każdej cery: skóra emanuje cudownym, promiennym blaskiem dzień po dniu. Odświeżona skóra jest intensywnie nawilżona do 18 godzin*. Trwałość do 12 godzin**. Efekt naturalnej cery szyty na miarę...znajdź podkład idealny dla Ciebie. 

*Test instrumentalny w grupie 24 kobiet.
**Test samooceny w grupie 112 kobiet.


Moja opinia:
    Podkład posiadam w kolorze 01 beige. Kupiłam go w Sephorze w listopadzie 2013r, cena 175zl. Podkład dobrze wyrównuje koloryt skóry, ładnie rozświetla cere oraz idealnie stapia się ze skórą. Jest lekki, ale również kryjący, choć moim zdaniem nie sprawdzi się przy cerze bardzo problematycznej. Utrzymuje się na twarzy cały dzień, używałam go w okresie zimowym oraz letnim i bardzo dobrze sie sprawdził. W ciągu dnia nie ciemnieje ani skóra się po nim nie świeci. Skóra po jego aplikacji wygląda na bardzo wypoczętą i rozświetlona. O efekcie maski nie ma tutaj mowy. Do aplikacji na całą twarz wystarczy jedna pompka. Podkład nakładam pędzlem Hakuro H50, gąbeczką Beauty Blender, a czasami palcami - każda metoda sprawdza się idealnie. Dodatkowy plus za pompkę.    Na dzień dzisiejszy jest to mój pokład nr 1 i na pewno nie jest to ostatnie opakowanie. Jednakże kobieta ciekawską jest i postanowiłam wypróbować podkład Mac Pro Longwear. Zobaczymy jak sie sprawdzi, na pewno Was o tym poinformuje.


    A jaki jest wasz ulubiony idealny podkład?

  You Might Also Like

  0 komentarze

  Popular Posts

  Like us on Facebook

  Flickr Images

  Subscribe