Hello December!

00:09

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, czas biegnie nie ubłaganie, lato minęło w mgnieniu oka i zima puka już do drzwi.
Uwielbiam ostatni miesiąc roku, to magiczny czas, w którym od samego początku staram się poczuć jego magię oraz magię nadchodząch świąt.
Uwielbiam świąteczne dekoracje dlatego już 6 grudnia dekoruje mieszkanie i staram się aby w domu zagościł ten magiczny grudniowy klimat. Pomału zaczynam rozglądać się za prezentami i szukaniem inspiracji. Lubię bez pośpiechu wszystko organizować i dzięki temu nie dopada mnie świąteczna gorączką zakupów, a te dni przed samym Bożym Narodzeniem spędzam spokojnie i bez stresu ciesząc się towarzystwem najbliższych i całą aurą świąt.
Uwielbiam grudniowe wieczory, spędzam je oglądając ulubione stare i kiczowate filmy świąteczne, czytając pod kocem dobrą książkę lub pijąc gorące kakao i przy blasku świec słuchając ulubionych swiatecznych piosenek, a od kilku dni najnowszy i rewelacyjny album ADELE 25, polecam! Napewno sprawdzi się jako prezent pod choinką ;)

A Wy jak spędzacie grudzień o ten wyjątkowy czas w roku?
Ciekawa jestem jak u Was wygląda ten magiczny czas?

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe