Beauty Inspiration

22:49

Lato w pełni...

Uwaga na słońce, czyli jak najlepiej chronić naszą skórę?

Termometr wskazuje +35˚C w cieniu – w końcu mamy prawdziwe LATO, na które wszyscy z nas tyle czekali. Lato, latem, ale czy pamiętacie o ochronie przeciwsłonecznej? Filtry przeciwsłoneczne są bardzo ważne i każda z nas powinna ich używać o każdej porze roku. Zadaniem kremu z filtrem jest ochrona przeciwsłoneczna, która zapobiega przed powstawaniem poparzeń, uczuleń oraz groźnych chorób skóry tj, rak skóry (czerniak). Każdy krem z filtrem bieli skórę oraz powoduje jej świecenie się ale chyba możemy mu to wybaczyć, z racji tego jakie przynosi nam korzyści. Krem na lato do twarzy powinien zawierać minimum SPF 15, ale im więcej tym lepiej oraz olejki (m.in z awokado czy migdałów), które pobudzają skórę do odnowy.
Wybierając krem przeciwsłoneczny do twarzy zwracam przede wszystkim uwagę czy zawiera przeciwutleniacze UVA i UVB, wysokość filtra (SPF 50) oraz czy jest dostosowany do mojego typu cery. Obecnie moim ulubionych filtrem do twarzy, który stosuje codziennie (zarówno pod makijaż) jest Vichy Capital Soleil SPF 50 + Mattifing face fluid dry otuch combination to oily skin. Mogę go wam polecić z czystym sumieniem.  Kolejnym kremem godnym polecenia jest Anthelios AC La Roche – Posay. Zawiera UVA i UVB oraz SPF 30. Posiada lekką konsystencję, dobrze się wchłania oraz przede wszystkim nie zapycha i lekko matuje skórę twarzy. Nadaje się również pod makijaż.

(zdjęcie: www.google.pl)
Kochane, jesteśmy stworzone do tego, aby być piękne i to bez konieczności poddawania się bolesnym operacjom plastycznym. Chrońmy przede wszystkich naszą twarz, a na pewno ona się nam odwdzięczy oraz zadba o to, abyśmy zawsze wyglądały pięknie, młodo i zadbanie.

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe