Boho style & festival Coachella

11:35

Tej wiosny zdecydowanie króluje swobodny i wolny styl lat 70-tych BOHO. Dużo frędzli, zwiewne tuniki, kapelusze, dżinsy "dzwony", podarte szorty i duuużo biżuteri to obowiązuje w stylizacjach typu boho. W tym sezonie zawładnął ulicami miast a szczególnie tymi gdzie już zawitała prawdziwa ciepła wiosna.
Styl ten kojarzy się szczególnie z festiwalami muzyki, a jeśli o tych mowa to na myśl przychodzi od razu słynny festiwal Coachella, odbywający się co roku w kalifornijskim miasteczku o tej samej nazwie pod tytułem Coachella Valley Music and Arts Festival. Festwial ten uwielbia wiele gwiazd oraz celebrytów, karnety rozchodzą się w mgnieniu oka i ludzie z całego świata zjeżdżają się aby poszaleć do białego rana przy muzyce takich gwiazd jak np AC/DC, Beyoncé, Jay-Z, FTK Twing, Azelia Banks itp. Napewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Festwial ten to również nic innego jak rewia mody i to właśnie tutaj możemy zobaczyć różnorodne stylizacje w stylu boho, które prezentują m.in. światowej sławy gwiazdy, modelki, aktorzy, blogerki i inni celebryci i od których można dostać oczopląsów ;) lecz muszę przyznać, że większość z nich jest rewelacyjna i godna uwagi.
Styl Boho jest idealny na lato i wakacje, luźny nie zobowiązujący pozwala czuć się wygodnie i swobodnie, czyli tak jak w latach 70-tych, kiedy to świat rządził się swoimi prawami MIŁOŚĆ & POKÓJ ;)
Od zawsze mam do niego słabość dlatego cieszę się , że w tym sezonie znowu powrócił i już kolekcjonyję swoje stylizację na nadchodzące lato!
A Wy co sądzicie o boho? Przemawia do Was?

You Might Also Like

2 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe