Snow & Snow. Gletscherpark

10:56

Gletscherpark to jeden z cudów jaki zafundowała nam nasza wspaniała matka natura, który odwiedzają turyści z całego świata.
Położony jest w Austri w regionie Kaunertal, Pitztal oraz Imst gdzie już od 900 do 3.440 m n.p.m czekają na Nas wspaniałe szlaki oraz zapierające dech w piersiach widoki roztaczające się na ten wspaniały górski świat jaki zbudował nam owy lodowiec.

Na swoją jednodniową wycieczkę wybrałam Kaunertaler Gletscher, typowy tyrolski kurort narciarski z nietypowymi wspaniałymi widokami ;) Samą już w sobie atrakcją jest trasa, którą trzeba pokonać aby dotrzeć na miejsce wjeżdżając płatną niestety drogą zaczynającą się na wysokości 1.273 m i tak jedziemy 26 km gdzie po drodze możemy podziwiać nieziemskie widoki aż dotrzemy na 2.750 m gdzie znajduje się parking a miłośnicy nart oraz snowbordu znajdą tutaj dla siebie wspaniałe trasy oraz 8 wyciągów,  którymi mogą wzbić się jeszcze wyżej aby poszusować na białym puchu. 

Wiosną oraz latem polecam to miejsce fanom różnego rodzaju motocykli, napewno będziecie się tutaj czuć jak ryba w wodzie, przemierzając owe trasy. Krótko mówiąc; miejsce godne polecenia! Zostawiam Was z moją fotorelacją.

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe